بیزی بی از واژه ای انگلیسی Busy Bee به معنی زنبور پر مشغله گرفته شده است. استارت آپ بیزی بی توسط مدیر سایت یعنی خانم روناک میرزادایی به همراه همسرشون آقای احسان گودرزی کلید خورد.

این ایده از اینجا شکل گرفت که اغلب مردم نسبت به انواع عسل ها، خواص و حتی محصولات دیگر زنبورعسل آشنایی ندارن و از طرف دیگر با توجه به تقلب هایی که در زمینه فروش عسل میشه، به فروشنده های عسل بدبین هستن.

علاقه ما به مسایل زنبورداری خیلی بیشتر از گذشته شد، خیلی بیشتر از زمانی که پدر همسرم به شیوه سنتی زنبورداری می کردن، تا جاییکه در حال حاضر علاوه بر زنبورستانی که در استان لرستان داریم، در منطقه دماوند به زنبورداری صنعتی می پردازیم و چون خودمون تولیدکننده هستیم محصولات باکیفیت رو با مناسب ترین قیمت به فروش می رسونیم.

برامون خیلی مهمه که عسل ها به لحاظ کیفی به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرن و با اینکه تجربه و تخصص کافی داریم تمامی محصولاتمون رو بعد از انجام آزمایش های کامل استاندارد در آزمایشگاه های معتبر و همکار استاندارد ملی، دسته بندی می کنیم و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدیم. 

اینستاگرام امکانات چندانی برای دسته بندی محصول و فروش نداره، برای همین ما وب سایت بیزی بی رو طراحی کردیم که بتونیم اطلاعات کامل محصول به همراه دسته بندی اونها و مقالات و اطلاعات زیادی درباره عسل رو در اختیارتون بگذاریم و هر روز داریم این مطالب رو آپدیت می کنیم و تمام توانمون رو گذاشتیم که هر روز کیفیتمون رو بالاتر ببریم چون هدف ما فقط رضایت ۱۰۰ درصدی شما نیست، ما میخایم شما خوشحال و خشنود باشین.