مشتری عزیز لطفاً موارد زیر را جهت آگاهی از شرایط استفاده از خدمات بیزی بی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت بیزی بی هنگام استفاده ازناحیه کاربری، خرید، تصاویر و ویدئو های بیزی بی و سایر خدمات ارائه شده توسط بیزی بی به معنای اطلاع و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات بیزی بی می باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیزی بی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

شرایط استفاده

قوانین عمومی

توجه داشته باشید شرایط استفاده، کلیه اصول و رویه‏‌های بیزی بی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بیزی بی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بیزی بی اقدام کند.
از آنجا که بیزی بی وب‌سایت فروش آنلاین (عسل و فرآورده های زنبور عسل) است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

در صورتی که هر سوالی در زمینه شرایط استفاده از وب سایت بیزی بی دارید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید

برای اینکه سریعتر از آخرین محصولات و تخفیفات مطلع شوید عضو صفحه اینستاگرام  شوید